Meie oleme Pritsipoisid. Oleme pühendunud spetsialistid, kes väärtustavad ja rakendavad oma tegemistes keskonnasääslikkust ning mitmekülgsust.

Selle alusel oleme loonud ettevõtte, mille põhitegevusalaks on soodapuhastusega ja liivapritsiga, elukeskkonna säästliku ning läbimõeldud viimistlusega seotud tööd. Lisaks sise- ja välisruumi ning erinevate detailide puhastus.

Säästmaks Teie aega ja raha, kasutame kõrgsurve pritsimistehnoloogiat, mis tagab laitmatu tulemuse parima võimaliku kiirusega. Teostame pritsitöid igapäevaselt, omame erialaseid teamisi ning kogemusi. Samuti vastavad meie seadmed PED ehk Euroopa Liidu surveseadmete direktiivile ja CE ehk Euroopa Liidu õigusaktides sätestatud nõuetele ning omavad vastavaid sertifikaate.

Meie juures saavad kokku innovatiivsus ja tulemuslikkus, head mõtted, läbimõeldud ja personaalsed lahendused, tulemuslikud teod, klient ja rahulolu. Aitame oma partneritel kvaliteedimaailmas orienteeruda - suuna näitamiseks kasutame kvaliteetseid seadmeid, teadmisi ja praktilist kogemust.

Pakutavaid teenuseid iseloomustavad uuenduslikud ideed, entusiasm, inspiratsioon, kiirus ning korrektsus. Austame oma konkurente ning seadusest tulenevaid nõudeid.

Tuleme appi nii era-kui äriklientidele üle Eesti. Meie jaoks ei ole olemas teostamatuid töid - küsi julgelt!

sandblasting-web